Hakkımızda - Özel Medesa Derman Polikliniği Aksaray Hacamat Tedavisi Sülük Tedavisi

HAKKIMIZDA

Medesa Derman Polikliniği; özel sağlık hizmetlerinde fark oluşturmak ve konforu ön planda tutarak başvuruları hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sonuçlandırmak için kurulmuştur. Kamu ve özel sağlık kuruluşlarında verilemeyen veya çok ciddi zaman ve mali yük getiren hizmetleri sunarak yoluna devam eden polikliniğimiz, seçtiği hizmet alanlarında öncü kuruluş olmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Polikliniğimiz; Aksaray'da iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde öncü kuruluş olan Medesa Osgb ile çözüm ortaklığı kurarak, 2014 yılında yola çıkmıştır. Kurulduğumuz günden bugüne, olmayan hizmeti vermek ve en kısa sürede en uygun maliyet ile başvuru sahiplerine ve hastalara kaliteli hizmet vermek ve taleplerini tek yerden sonuçlandırmak en temel prensibimiz olmuştur.

Bünyemizde kurmuş olduğumuz birimlerimiz ile; hem hizmet alt yapımızı güçlendiriyoruz, hem de Aksaray'da verilmeyen hizmet kalmasın istiyoruz. Bu kapsamda; klasik tıbbi poliklinik hizmetlerimizin yanı sıra, alternatif tıp birimimiz, meslek hastalıkları birimimiz ve farklı tıbbi birimlerimiz ile hizmet çeşitliliğimizi arttırarak yola devam etmekteyiz. Tüm birimlerimiz; bölgesinde kaliteli ve üst düzey hizmet anlayışı ile sektöründe öncü kuruluş olmayı hedeflemektedir. Farklı ve fark edilir hizmet anlayışımız ile, bölgesel bir sağlık kuruluşu olma yolunda sizlere hizmet vermek onur kaynağımızdır.

KÜNYE

Misyon

Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde; güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı bulunduran, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Ufuk ve beklentinin birleştiği bir yönetim sistemi ile; tıbbi uygulamaları ve alternatif uygulamaları ile örnek gösterilen, toplumun beklentilerini ve hastalarımızın sağlık gereksinimlerini karşılayan, bu özellikleri ile bölgesinde tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmak öncelikli hedefimizdir.

Temel Değerlerimiz

Varolduğumuz sürece hedefimiz her bir hastaya olabilecek en iyi kalitede yaşayabilecekleri bir gelecek sunmaktır. Önce insan,hasta ve yakınlarının haklarına saygı, maksimum hasta güvenliği, topluma, çevreye ve yasalara saygı, hasta mahremiyetine saygı ...

GRUP MARKALARIMIZ

Medesa Derman, sektöründe
yenilikçi akılcı çözümler üretir.